Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Celine Dion nuk ka koronavirus

Muzikë  |  11.03.2020 Ora 11:49   
Pasi që nuk u ndje mirë, këngëtarja Celine Dion kishte shtyrë për në nëntor dy koncerte të sajat. Dyshimet e para vinin se ajo mund të ishte prekur me virusin e ri korona, por që zëdhënësi I saj tashmë ka deklaruar zyrtarisht se këngëtarja Dion , ka vetëm një ftohje dhe rezultatet e saj për koronavirus, kanë dalë negative.

Pasi kishte mbajtë 6 show në New York, këngëarja kanadeze  të hënën ishte ndjerë jo mirë dhe me disa simptoma të ftohjes. Por pas kontrolleve dhe analizave ajo rezultoi se nuk ishte prekur me Covid-19.

Kështu show-t e saj të paralajmëruar në Washington dhe Pittsburgh, tashmë janë shtyrë për në mesin e muajit nëntor. Celine Dion filloi turin e saj”The Courage World Tour”  në Quebec  vendin e saj të lindjes në muajin shtator./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing