Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Tradita vazhdon, këtë të shtunë vjen një tjetër super performancë me GEMZA (LIVE)

Muzikë  |  02.04.2020 Ora 16:22   
Gemza, një artiste e re në ngritje e sipër në skenën e muzikës elektronike të Kosovës.

E rritur në një familje plot pasion për muzikën, nga mosha e re Gemza iu ekspozua zhanreve të ndryshme të muzikës, si Rock, Hip Hop, RnB dhe Pop. Por tek në fillim të njëzetave të saj, ajo u njoftua me botën e muzikës elektronike, dhe zbuloi një pasion të ri.

Prej kur ka hyrë në skenë, ajo ka pasur rastin të lëshojë muzikë në shume lokale dhe klube brenda dhe jashtë vendit.

Sesionin e drejtëpërdrejtë të saj mund ta ndiqni të Shtunen më 04 Prill nga ora 21:00 në faqet e Rave Travel dhe RadioPlus 102.2 FM (Facebook).

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing