Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

G-Eazy bashkëpunon me Marshmello për projektin e ri (Video)

Muzikë  |  01.06.2020 Ora 11:54   
G-Eazy ka publikuar projekin e tij më të ri. Kënga e re titullohet “Stan By Me” dhe vjen në bashkëpunim me dj e famshëm amerikan, Marshmello.

Këngën mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.fm.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing