Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Camilia Cabello fiton “Best Female” në “Golobal Awards”

Muzikë  |  01.03.2018 Ora 22:21   
Këngëtarja e njohur, ish anëtarja e grupit “Fifth Harmony” Camilia Cabello sonte në ceremonine “Global Awards” fitoi çmimin “Best Female” ku për të marrë këtë çmim ishte në konkurrencë me artiste të njohura si: Ariana Grande, Dua Lipa, Selena Gomez, Taylor Swift, shkruan Radio Plus. 

Krijuesja e hitit të madh “Havana” nuk mori pjesë në ceremoni pasi është duke qëndruar në Miami, ku është angazhuar me koncertet në kuadër të turneut të saj botëror, të parin si solokëngëtare, por çmimin e pranoi ne Miami dhe shikuesit e ceremonisë “Global Awards” patën mundësi ta shihnin këtë përmes ekranit. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing