Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Amber VS. Jonny

Film  |  07.07.2020 Ora 11:55   
Aktorja Amber Heard ka arritur sot në Gjykatën e Lartë bashkë me të dashurën e saj aktuale Bianca Butti dhe motrën e saj Whitney, ku aktorja do të përballet drejt për drejtë me ish burrin e saj aktorin Johnny Depp.

Në anën tjetër Johnny Depp ka bërë padi edhe ndaj redaktorit ekzekutiv të gazetës The Sun, Dan Wotton, I cili në një shkrim në këtë gazetë ka quajtur aktorin Depp “përbindësh të dhunshëm”, ndaj ish gruas së tij Amber gjatë martesës së tyre dy vjecare.

Ndërsa ylli I “Piratët e Karaibeve” Johnny Depp 57 vjec,  për tri ditë me rradhë do të qëndrojë në kutinë e dëshmitarëve , nga ku do të mohojë se ka goditur ndonjëherë ish gruan e tij. Të dy si Depp po ashtu edhe Heard kanë vendosur të marrin pjesë ne cdo seancë të gjykimit. /radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing