Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"Rockstar" nga DaBaby dhe Roddy Ricch vazhdojnë të jetë në krye të klasifikimit në Billboard’s Songs of the Summer chart

Muzikë  |  08.07.2020 Ora 12:27   
Kënga “Rockstar” nga DaBaby dhe Roddy Ricch po vazhdon të jetë në krye të klasifikimit në Billboard’s Songs of the Summer chart.

Për këtë këngë, kjo është java e katërt që po arrin të jetë në krye të klasifikimit, shkruan RadioPlus.

Në vendin e dytë është Savage nga Megan Thee Stallion dhe Beyonce kurse në vendin e tretë është kënga Blinding Lights nga The Weeknd.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing