Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jennifer Lopez do të bashkëpunoj me Maluma për këngën e re

Muzikë  |  13.07.2020 Ora 10:47   
Këngëtarja e famshme amerikane Jennifer Lopez nuk ka lënë anash projektet muzikore edhe gjatë izolimit nga pandemia Covid-19.

Një gjë të tillë e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Instagram, ku ajo ka pozuar së bashku me këngëtarin Maluma duke thënë se do të bashkëpunojnë për projektin e ri.

Derisa që të dy u panë shumë të lumtur për kumtimin e lajmit, as Jennifer dhe as Maluma nuk e kanë zbuluar emrin e këngës.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing