Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Un Dia nga Dua Lipa, J Balvin, Bad Bunny dhe Tainy rrëzojnë nga froni këngën "Mamacita"

Muzikë  |  06.08.2020 Ora 10:48   
Bashkëpunimi i Dua Lipës me J Balvin, Bad Bunny dhe Tainy po rezulton mjaft i suksesshëm.

Kënga “Un dia” renditet e para në top-listën e Billboardit “Hot Latin Songs”, shkruan RadioPlus.

Bashkëpunimi i tyre, i publikuar në 24 korrik, rrëzoi nga froni një bashkëpunim tjetër, atë nga Black Eyed Peas, Ozuna dhe J. Rey Soul me këngën “Mamacita” që qëndroi në krye të listës për tri javë.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing