Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ish-Lojtari i Juventusit nënshkruan për Inter-in

Sport  |  13.08.2020 Ora 15:12   
Inter Miami ka firmosur zyrtarisht me Blaise Matuidi, i cili ndërpreu kontratën e tij me Juventusin një ditë më herët.

Ekipi nga MLS ka konfirmuar ardhjen e mesfushorit francez dhe ish-Bianconerit që do të veshë fanellën numër tetë në Inter Miami.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing