Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

ZYRTARE: Setien është larguar nga Barcelona pas humbjes 8-2 ndaj Bayernit

Sport  |  18.08.2020 Ora 8:30   
Veterani spanjoll, 61 vjeç, filloi punën në Barcelonë vetëm në janar, por pa rivalët e hidhur Real Madridin të fitojnë La Liga pas fillimit të keq të sezonit.

Dhe një shfaqje e turpshme në një humbje 8-2 në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve ka gjithçka, por i dha fund shpresave të tij për të qenë në Camp Nou sezonin e ardhshëm.

Lionel Messi dhe pjesa tjetër e dhomës së zhveshjes së Barcelonës do të preferonin emërimin e një menaxheri i cili ka arritur si në fushë ashtu edhe jashtë tij.

Dhe si rezultat, shefat e Nou Camp tashmë kanë filluar kontrollin dhe kanë disa kandidatë duke përfshirë Xavi, Ronald Koeman dhe Pochettino./radioplus

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing