Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Messi zbulon vendimin e tij brenda ditëve në vazhdim

Sport  |  25.08.2020 Ora 15:11   
Asi i Barcelonës, Lionel Messi, sipas Olé, do të njoftojë zyrtarisht planet e tij në ditët e ardhshme.

Inter dhe Manchester City po bëjnë presion për një grusht shteti të jashtëzakonshëm këtë verë, pasi e ardhmja e La Pulce në Camp Nou po bëhet gjithnjë e më e pasigurt.

Olé raporton se Argjentinasi do të komunikojë zyrtarisht qëllimet e tij brenda ditëve të ardhshme dhe do të konfirmojë nëse ai planifikon të qëndrojë në Barcelona apo të ndryshojë skenarët./radioplus

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing