Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Rita Ora paralajmëron turneun botëror, publikon datat e koncerteve (Foto)

Muzikë  |  06.03.2018 Ora 10:24   
Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora së shpejti do të nisë turneun e saj botëror, shkruan Radio Plus.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Rita Ora përmes llogarisë së saj në rrjetin social Instagram, ku ka publikuar edhe datat e koncerteve të cilat do t'i mbajë në vende të ndryshmë të botës. 

Në turneun e saj botëror Rita Oras i janë bashkuar edhe dy këngëtaret e reja, Kara Marini dhe Rachel Keen, e njohur për publikun si Raye.

"Unë jam shumë e lumtur për turneun tim. Jam jashtëzakonisht e vetëdijshëme për përpjekjet e mëdha që gratë e reja bëjnë për të depërtuar në tregun e muzikës dhe me të vërtetë jam shumë e emocionuar që këto dy gra tepër të talentuara do të më mbështesin mua në turneun tim. Do të jetë kaq shumë argëtim dhe nuk mund të pres që të gjithë ju të shihni këto gra !!!Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing