Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Seth Rogen do të ribëjë komedinë britanike “Plebs”

Film  |  07.03.2018 Ora 11:46   
Karriera e aktorit, regjisorit, skenaristit, Seth Rogen është duke u bërë e pabesueshme. Duke e filluar karrierën e tij si një aktor që shkonte vetëm pas Judd Apatow, Rogen tani ka kompaninë e tij prodhuese , që është duke nxjerrë hit pas hiti.

Ai beson se do të godasë në shenjë me ribërjen e serisë komike britaneze “Plebs”. Rogen ka në krah edhe Evan Goldberg, për ribërjen e kësaj serie në film, të treshes Romake, Marcus Stylax dhe Grumio, një ngjarje e vendosur në Romën e lashtë.

Rogen dhe Goldberg kanë pasë një sukses të pabesueshëm kohëve të fundit me “ Neighbors”, “Sausage Pary”, “The Disaster Artist” etj. Ende nuk dihet kush do të jetë në kastën e aktorëve, si dhe kur do të jetë lansimi I këtij filmi, ndoshta pse ky projekt është vetëm në fazat e para të tij. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing