Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ariana Grande do të publikojë bashkëpunimet e saja të reja me The Weeknd, Doja Cat, dhe Ty Dolla $ign të Premten e ardhshme

Muzikë  |  25.10.2020 Ora 17:03   
Këngëtarja 27-vjeçare do të publikojë albumin e saj të gjashtë të Premten e ardhshme, poashtu ajo zbuloi listën e plotë të këngëve që do të jenë pjesë e albimit të ardhshëm, duke përfshirë bashkëpunimet me hitmakerin 'Starboy' The Weeknd, Doja Cat, dhe Ty Dolla $ign.

Weeknd do të marrë pjesë në projektin e titulluar ‘Off The Table’, ndërsa bashkëpunimi me Doja Cat titullohet ‘Motive’, dhe Ty bashkëpunoi me Arianën në këngën ‘Safety Net’.

Në një post të postuar nga Ariana, ajo tha se nuk ka ndonjë projekt të preferuar kur bëhet fjalë për albumin e saj te ardhshëm.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing