Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Demi Lovato dhe Dj Khaled publikojnë "I Belive" (Video)

Muzikë  |  09.03.2018 Ora 9:26   

Këngëtarja e famshme amerikane, Demi Lovato dhe Dj-i i njohur Khaled tashmë kanë publikuar bashkë me videoklip këngën e tyre më të re “I Belive”, shkruan Radio Plus.

Kënga “I Belive” është pjesë e kolonës zanore të filmit të shumëpritur të Disney “A Wrinkle In Time” të regjisores së njohur Ava DuVernay, premiera e së cilit është sot.

“A Wrinkle In Time” i zhanrit Fantazi në rolet kryesore ka aktorë të njohur si: Oprah Winfrey,  Reese Witherspoon, Chris Pine, Mindy Kaling./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing