Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Gjest i bukur i Georgina Rodriguez në ditëlindjen e Thiago Messit

Sport  |  03.11.2020 Ora 17:48   
Rivaliteti midis Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit zhduket sapo arbitri të lëshojë bilbilin e fundit, me komentin e Georgina Rodriguez në Instagram të hënën që tregon se marrëdhënia mes familjeve duket të jetë shumë e mirë.

Ishte ditëlindja e Thiago Messit të hënën, 2 nëntor, dhe partneri i Cristiano iu përgjigj një postimi të ngarkuar nga Antonela Rocuzzo, gruaja e Messit, në Instagram. "Gëzuar ditëlindjen Thiagui. Unë nuk kam fjalë për të të treguar gjithçka që je për ne", lexohej në postimin e Antonela, me Thiago të veshur me një fanellë të Barcelonës në të dy fotografitë. "Gjithmonë me një buzëqeshje dhe atë paqe që ju transmetoni. Ne ju duam dhe unë do të vazhdoj të të puth, edhe nëse nuk të pëlqen ".

Postimi mori më shumë se 1.5 milion pëlqime dhe mijëra komente, me një nga ata që erdhi nga Georgina Rodriguez. "Sa shpejt rriten. Gëzuar ditëlindjen!" ajo shkroi, të cilës Antonela iu përgjigj duke vendosur dy emoji zemre./radioplus

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing