Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Cameron Diaz nuk aktron më

Film  |  12.03.2018 Ora 14:54   
Ajo është një nga yjet më të mëdhenj të Hollywood-it , duke u bërë hit filmet e saja si “Charlie’s Angels”, “Shrek” , “There’s Something About Mary” e të tjerë.

Por që Cameron Diaz ka deklaruar zyrtarisht se nuk do të jetë më pjesë e aktrimit, për të ju përkushtuar më shumë familjes dhe burrit të saj Benji Madden rokerit 39 vjeq. Për këtë ka folë edhe shoqja e saj Selma Blair e cila ka thënë se Diaz më  nuk ka plane të rithehet në ekran me projekte të reja filmike.

Cameron Diaz ka qëndruar në hije që nga viti 2014 ku roli I saj ishte Miss Hannigan në filmin Annie. Cameron thuhet të ketë një jetë shumë të mirë dhe të qetë familjare sa që nuk është duke kërkuar më diqka që ndjehet mirë , sic ishte filmi, andaj edhe ka hequr dorë.

Cameron dhe Benji u njohën në vitin 2014 nga Nicole Richie e cila është e martuar me binjakun e Benji-t, Joel, ndërsa dyshja Diaz dhe Madden u martuan në vitin 2015. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing