Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cardi B fiton “Best New Artist” në iHeartRadio Awards”, paralaJmëron albumin e parë

Muzikë  |  13.03.2018 Ora 10:45   
Reperja e njohur amerikane, Cardi B ka fituar çmimin “Best New Artist” apo “Artisti i ri, më i mire” në ceremoninë  “iHeartRadio Music Awards”, e cila u mbajtë të dielen mbrëma në Los Angeles.

 
“Dua të falënderojë edhe ata persona që më urrejnë, sepse ata i shkarkojnë këngët e mia për t’i dëgjuar dhe kritikuar ato, por edhe kjo mua më konvenon",  ka thënë Cardi B duke pranuar çmimin.
 
Krijuesja e hitit të madh “Bodak Yelloë” ka tashmë katër këngë single më të cilat ka depërtuar në Top 10 në Billboard Hot 100, ndërkaq ka thënë që albumi i saj i parë do të publikohet së shpejti. /radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing