Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​ Margot Robbie bashkë me DiCaprio dhe Bradd Pitt në filmin e Quentin Tarantinos

Film  |  14.03.2018 Ora 11:35   

Margot Robbie është bërë një shënjestër gati për të gjithë filmbërësit. Njejt vlen edhe për Quentin Tarantino, me të dalë lajmi se Tarantino do të bëjë filmin e rradhës me titull “Once Upon A Time In Hollywood”, u përfol shumë se Margot është caktuar për të pasë një rol në këtë film. Ndërsa vetëm tani konfirmohet se aktorja australiane do të luajë rolin e Sharon Tale.

Ky film përshkruhet si një film I stilit “Pulp Fiction” I vendosur në vitet e 60-ta, ku rol ka edhe Leonardo DiCaprio si dhe Brad Pitt. Më vonë gjatë këtij viti do të fillojnë xhirimet, ndërsa filmi do të dalë nga fundi I vitit 2019. E në anën tjetër aktorja Margot Robbie ka disa filma në produksion si dramën historike Mary, Queen Of Scots dhe filmin e zhanrit krim, triller “DreamLand”.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing