Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Më 21 mars, "Koncert për Bekimin"

Kulturë  |  16.03.2018 Ora 16:56   
Në vazhdën e aktiviteteve të organizuara në përkrahje të Bekim Lumit, në amfiteatrin e bibliotekes universitare do të mbahet “Koncert për Bekimin”.

Këtë event do ta organizoj Luan Durmishi, nga “Studio e teknikës vokale dhe repertorit”, ku ai, së bashku me Lirika Pula do të intepretojnë me piano, shkruan RadioPlus.

Mysafirët e tjerë që do të jenë pjesë e këtij koncerti janë: Kori Attacca dhe Hajrullah Syla – Dirigjent, Visar Kuçi – Violinë dhe Afrim Kasapolli – Aktor.

Eventi do të mbahet në amfiteatrin e bibliotekes universitare më 21 mars, duke filluar nga ora 20:00. Bileta do të kushtoj 5 euro. /radioplus

Komentet

Marketing

Tjera në Kulturë

Marketing