Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Premiera e ''The World's a Little Blurry'' këtë të Enjte !

Muzikë  |  24.02.2021 Ora 11:18   

Billie Eilish do të lansojë dokumentarin e saj të shumë pritur duke performuar dhe biseduar me fansat gjatë një mbledhjeje virtuale të drejtpërdrejt këtë të Enjte.

Premiera e Billie Eilish: The World's a Little Blurry do të jetë në dispozicion për fansat në të gjithë botën, në orën 21:00, përmes Aplikacionit Apple TV dhe kanalit YouTube të Eilish.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing