Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"Sacrifice”, kënga më e re Bebe Rexhës

Muzikë  |  05.03.2021 Ora 10:09   
Bebe Rexha ka lansuar këngën e saj më të re “Sacrifice”.
 
Këngëtarja  me prejardhje kosovare ka publikuar këngën “Sakrifice” , edhe me videoklip.

Kënga është kompozuar nga vetë Bebe Rexha dhe është  një ndër këngët e albumit të saj më të ri, që pritet të publikohet së shpejti.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing