Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Christoph Waltz dhe Willem Dafoe pjesë e filmit “Dead For a Dollar”

Film  |  23.06.2021 Ora 8:01   
Christoph Waltz dhe Willem Dafoe do të interpretojnë në filmin e ri “Dead For a Dollar”.
 
Filmi do të drejtohet nga regjisori Walter Hill,  i cili po kthehet për të punuar në një film për herë të parë pas pesë vjetësh.
 
Walter do të shkruajë dhe drejtojë filmin, i cili është vendosur në territorin e New Mexico në 1897.
 
Matt Harris ka kontribuar në skenar ndërsa Jeremy Wall, Kirk D'Amico dhe Carolyn McMaster janë duke e prodhuar.
 
Filmi shënon Westernin e parë të Waltz që nga roli i tij në “Django Unchained”, dhe do të përsërisë rolin e tij si horr Bond Blofeld në “No Time To Die”.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing