Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Blake Lively dhe Ryan Reynolds bashkë në premierën e filmit “Final Portrait”

Film  |  23.03.2018 Ora 11:31   
Cifti shumë I dashur për të gjithë film dashësit Blake Lively dhe Ryan Reynolds, kanë bërë bashkë një paraqitje në premierën e filmit “Final Portrait” të Stanley Tucci.

Ryan dhe Blake kanë 6 vite si grua dhe burrë bashkë kanë dy vajza, ndërsa dukeshin shumë të lumtur bashkë. Filmi “Final Portrait” është një dramë biografi rreth një piktori dhe skulptori nga zvicra Alberto Giacometti ndërsa ngjarja është e vendosur në Paris në vitin 1964.

Filmi do të jetë nëpër kinema që nga sot, ndërsa është prodhim I Sony Pictures Classics./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing