Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Olivia Rodrigo po vazhdon karrierën e saj me plot sukses

Muzikë  |  08.07.2021 Ora 15:30   
Këngëtarja Olivia Rodrigo po vazhdon të thyej rekorde dhe thuhet se ka këngën dhe albumin më të sukseshëm të Britanisë së Madhe të vitit 2021 deri më tani.

Ndërsa kalojmë gjysmën e vitit, këngëtarja amerikane dominon në top listat e vendit pas suksesit me singllin Drivers License dhe albumin Sour.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing