Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pique shënon golin e parë të Barcelones ne Champions Leauge

Sport  |  21.10.2021 Ora 10:44   
Gerard Pique shënoi golin e parë të Barcelonës në Ligën e Kampionëve këtë sezon teksa skuadra e Ronald Koeman mundi Dynamo Kyiv për t'i dhënë fund humbjeve në Grupin E.

Pique bëri një gol të shkëlqyeshëm nga krosimi i Jordi Alba, ndërsa nikoqirët gjetën rrjetën në Evropë për herë të parë në më shumë se katër orë e gjysmë lojë. Barcelona ishte e rehatshme, dhe suksesi i mban gjallë shpresat e tyre për të arritur në fazën e eliminimit.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing