Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Publikohet traileri i filmit "Red Notice"

Film  |  26.10.2021 Ora 8:25   
Është publikuar traileri i filmit, “Red Notice”, me protagonistë Dawyne Johnson, Ryan Reynolds dhe Gal Gadot.
 
Filmi i prodhuar nga Netflix, e sjell historinë e një agjenti të FBI-së me parime të mira, John Hartley, të cilit i caktohet detyra t’i sjell para drejtësisë disa prej kriminelëve më të mëdhenj në botë.


Pa e menduar dhe planifikuar, ai ndeshet me dy hajdutë rival në mes të një grabitjeje, Nolan Booth dhe The Bishop.

“Red Notice”  do të lansohet në Netflix më 12 nëntor të këtij viti.


Filmi i zhanrit aksion- komedi, fillimisht ishte planifikuar të lansohet nëpër kinema, para se Netflixi ta blinte atë nga “Universal” në vitin 2019.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing