Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Eminem publikon videoklipin e ri (Video)

Muzikë  |  05.04.2018 Ora 10:56   
Reperi i famshëm amerikan, Eminem tashmë ka publikuar këngën e tij më të re bashkë me videoklip, shkruan Radio Plus.

"Framed" mbanë titullin kënga më e re nga Eminem,  kënga e cila është pjesë e albumit "Revival", albumit më të ri të Eminem, që është edhe i nënti me radhë në karrierën e tij, i publikuar më 15 dhjetor të vitit 2017, 

AlbumI "Revival" përmbanë 19 këngë, duke përfshirë edhe bashkëpunimin me Beyonce, "Walk On Water" dhe "River" në bashkëpunim me Ed Sheeran si dhe "Framed" e cila dje u lansua me videoklip, regjinë e të cilit e ka bërë regjisori i njohur amerikan, James Larese. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing