Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Diego Boneta në rolin kryesor në filmin Terminator 6

Film  |  10.04.2018 Ora 11:10   
Ylli i "Scream Queens" Diego Boneta do të jetë në rolin kyq të filmit "Terminator 6". James Cameron më në fund ka të gjithë kontrollin mbi franchizën ndërsa, ai po punon ngushtë edhe me Tim Miller.

Regjisori i Deadpool, do të rikthehet në këtë "Terminator" thuhet për të korigjuar disa gabime të mëparshme, ndërsa aty patjetër se do të paraqitet edhe Arnold Schwarzenegger dhe Linda Hamilton.

Në këtë film gjithashtu do të luajë edhe Mackenzie Davis, ajo do të ketë një rol si ushtare-vrasëse nga e ardhmja, por që nuk do të jetë rol kyq në film. Sipas bossëve të filmit, Boneta do të jetë super në rolin e tij, meqë ai ka përvoja të mjaftueshme në filma të ngjashëm.

"Terminator 6" do të fillojë xhirimet në verën e këtij viti. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing