Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Tracy Morgan me yll në Hollywood Walk of Fame

Film  |  11.04.2018 Ora 10:45   
Të martën mbrëma aktori Tracy Morgan ishte bashkë me familjen në bulevardin e të famshmëve në Hollywood, ai pranoi yllin e tij, duke u bërë kështu aktori I rradhës me gjurmë në Hollywood Walk of Fame.

Komiku 49 vjeqar ishte I pranishëm në ceremoninë e organizuar për të bashkë me gruan dhe vajzën e tij 4 vjeçe. Gjatë fjalimit të tij ylli I komedisë foli edhe për aksidentin me makinë që pësoi në vitin 2014, nga I cili ende nuk është rikuperuar tërësisht.

Ylli I aktorit Morgan është 2.632-ti me rradhë në bulevardin I cili vuri yjet e para në vitin 1961. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing