Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Aquaman” ndryshon data e lansimit

Film  |  11.04.2018 Ora 11:10   
Kjo verë duket të jeta vera e filmave të Marvel, andaj disa filma kanë ndryshuar datat e lansimit shkaku I “Avengers: Infinity War” dhe “Ant-Man and The Wasp”.

Edhe pse është treguar shumë interes për filmin e regjisorit James Wan, “Aquaman”, ai tashmë ka bërë zyrtare lajmin se premiera e tij është tërhequr për një javë më herët.

Kështu fansat britanez të aktorit Jason Momoa, të cilët mendonin se premiera e filmit ishte me datën 21 dhjetor, tashmë do të kenë mundësinë të shohin atë një javë më herët, meqë ai do të fillojë shfaqjen me datën 14 dhjetor, ndërkaq data e premierës për SHBA mbetet ajo e njejta.

Warner Bros ende nuk ka dalë zyrtarisht me një arsye për ndryshimin e datës , e në anën tjetër fansat e filmit janë duke e pritur një trailer I cili ende nuk është shfaqur. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing