Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“How To Train Your Dragon” shumë shpejt pjesa e 3-të

Film  |  18.04.2018 Ora 11:38   
Ka shumë e shumë kohë që fansat e filmit “How To Train Your Dragon” nuk kanë dëgjuar diçka konkrete lidhur me këtë film. Ndërsa më parë ishte përfolur për një pjesë të tretë por që datat e lansimit të këtij filmi u shtynë disa herë.

E tani me rastin e Festivalit Ndërkombëtar vjetor të filmave të animuar, DreamWorks Animation ka njoftuar se vazhdimi I rradhës I këtij filmi do të quhet “How To Train Your Dragon: The Hidden World” dhe se do të lansohet më datën 1 shkurt 2019 në Britani të Madhe.

Ata të cilët huazuan zërin për dy pjesët e para si Cate Blanchet, Gerard Butler, dhe Craig Ferguson do të rikthehen sërish në karakteret e tyre, ndërsa regjisori është po I njejti Dean DuBlois. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing