Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Mariah Carey akuzohet për ngacmim seksual

Muzikë  |  19.04.2018 Ora 11:11   
Probleme të reja ligjore kanë dalë në pah për këngëtaren e famshme , Mariah Carey, kjo pas disa akuzave për diskriminim racor dhe ngacmim seksual, shkruan Radio Plus.

“TMZ” ka raportuar se ish menaxherja e saj, Stella Bulochnikov, ka akuzuar këngëtaren se nuk e kishte paguar atë dhe nuk kishte përmbushur e respektuar në shumë pika kontratën e saj të punës. 

Përveç kësaj sih menaxherja e Mariah Carey, ka thënë se gjatë kohës sa ka punuar për këngëtaren, ajo ishte ngacmuar seksualisht nga Mariah, pasi ajo në mënyrë të qëllimshme  është zhveshur vazhdimisht përpara saj.

Bulochnikov ka punuar për Mariah Carey për tre vite me radhë nga viti 2014 deri në nëntor 2017-s. 

Ende nuk ka ndonjë reagim të këngëtares lidhur me akuzat e fundit nga ish menaxhërja e saj. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing