Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Ariana Grande publikon këngën e re (Video)

Muzikë  |  20.04.2018 Ora 9:49   
Këngëtarja e njohur amerikane, Ariana Grande prej 1 janarit nuk ka postuar asgjë në llogaritë e saj në rrjetet sociale Instagram dhe Tëitter, ndërkaq tani është rikthyer duke publikuar bashkë me videoklip, singlin e saj më të ri të cilin e ka paralajmëruar vetëm pak ditë më parë përmes rrjeteve sociale, shkruan Radio Plus. 

Kënga më e re nga Ariana Granda mbanë titullin "No Tears Left To Cry" dhe u publikua brëmë YouTube bashkë me videoklip.

Ky është edhe singli i parë nga Ariana Grande që nga albumi i saj i fundit  "Dangerous Ëoman" të cilin ajo e solli gjatë vitit 2016. 

Së fundmi është raportuar edhe për një projekt të përbashkët nga Ariana Grande dhe këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa.

Mediat e huaja kanë raportuar se kënga titullohet "Bad To You" dhe pritet të publikohet së shpejti. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing