Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dalin në ankand këpucët e famshmë të Michael Jackson (Foto)

Muzikë  |  24.04.2018 Ora 9:18   
Këpucët e famshme të mbretit të popit, Michael Jackson të cilat ai ka mbajtur në skenë gjatë disa prej performancave të tij më të me të veçanta, do të dalin në ankand, shkruan Radio Plus.

Michael Jackson, këto këpucë i ka mbajtur gjatë performancës së parë të “Billie Jean” në televizionin “Motoën 25”, ku kishte bërë për herë të parë live vallëzimin e tij karakteristik dhe të famshëm “moonwalk” duke rrëshqitur në skenë.

 “Çdo gjë që lidhet me Michael Jackson është e jashtëzakonshme, dhe të kesh diçka kaq historike si këpucët e tij, kur ai bëri lëzivjen e famshme “moonwalk” është përtej specials”, tha Brigitte Kruse organizatore e ankandit.
Vlerësimi i parë për këpucët është 10.000 dollarë. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing