Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“One Kiss” së shpejti vjen edhe me videoklip

Muzikë  |  25.04.2018 Ora 11:05   
Po bëhen tri javë që kur këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa publikoi fillimisht në versionin audio, këngën e saj më të re “One Kiss” në bashkëpunim me Dj-in e njohur, Calvin Harris, shkruan Radio Plus.

Kënga "One Kiss" nga Dua Lipa dhe Calvin Harris dhe qysh në ditët e para të lansimit u bë kënga më e dëgjuar në botë, përmes platformës iTunes dhe këngë më e dëgjuar në BBC Radio One, ndërkaq në YouTube deri më tash ka mbledhur rreth 31 milonë shkikime.

Shumë shpejt kënga tashmë hit “One Kiss” do të publikohet edhe me videoklip.

Këtë gjë e ka konfirmuar vetë Dua Lipa përmes llogarisë së saj në Instagram, ku ka publikuar edhe një fotografi të shkëputur nga skenat e klipit të ri. /radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing