Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Zoey Deutch është rritur në botën e Hollywood-it

Film  |  03.05.2018 Ora 11:30   

E rritur nga nëna aktore Lea Thomson dhe nga babai regjisor Howard Deutch, aktorja 23 vjeqe Zoey Deutch, ka thënë  në një intervistë se ajo ka fatin që është rritur në Hollywood, është rritur nën dritat e kamerave, në shesh - xhirime, andaj edhe ajo qysh nga fillimi e ka pas ndjenjën se kjo është perspektiva e saj dhe se si duhet shtyrë më tutje këtë profesion.

“Kam mësuar vlerat e këtij profesioni qysh e vogël  dhe kjo është arsyeja pse e kam marrë seriozisht këtë punë” – ka thënë ndër të tjera aktorja e filmit “The Dirty Grandpa”.

Projekti I radhës filmik I aktores Deutch është “Richard Says Goodbye” një komedi dramatike, ku ajo luan përkrah Johnny Depp, film ky I cili do të lansohet dikur në fundin e këtij viti. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing