Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cila mund të jetë tema në “Jumanji 3” ???

Film  |  07.05.2018 Ora 12:18   
 
Nuk mundet asesi të hidhet poshtë fakti se filmi “Jumanji 3”, ishte një ndër surprizat më të mira të vitit që lamë pas.

Pas pjesës së pare, të para shumë viteve shumëkush pati hedhur dyshime se a do të mund pjesa e dytë të jetë e suksesshme, por që falë kastës së mrekullueshme të aktorëve dhe skenarit me plot humor, “Jumanji 2” ishte shumë I suksshëm në box office, duke grumbulluar shuma të mëdha parashë.

Tani që është paralajmëruar edhe pjesa e tretë, aktori Jack Black në një intervistë ka thënë se dëshira e tij është që në pjesën e tretë të dihet prejardhja e lojës.

Kjo në fakt ka ngjallur reagime të shumta duke aluduar në atë se mund të jetë pikërisht kjo edhe tema kryesore e pjesës së tretë të filmit “Jumanji”, I cili pritet të lansohet rreth Krishtlindjeve 2019-të./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing