Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora shkëlqen në Met Gala 2018 (Foto)

Muzikë  |  08.05.2018 Ora 10:10   
Mbrëmë në New York është mbajtur “Met Gala” 2018 dhe një ndër artistët që ka shkqlëyer me paraqitjen e saj, ishte edhe këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, shkruan Radio Plus.

Parakalimi i Rita Orës në tapetin e kuq të “Met Gala”, është përcjellë me shumë brohoritje e fotografi nga fansat dhe fotografët e pranishëm, shumë media ndërkombëtare paraqitje e Rita Ora e kanë cilësuar si një ndër paraqitjen më të mirë në këtë mbrëmje.

Ky është viti i gjashtë që Rita Ora merr pjesë në Met Gala. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing