Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nicki Minaj tregon se kur do të publikojë albumin e ri

Muzikë  |  08.05.2018 Ora 10:29   
Reperja e famshme amerikane, Nicki Minaj pasi publikoi dy projektet e saj më të reja muzikore, tani ka paralajmëruar edhe albumin e saj të ri. shkruan Radio Plus.

Nicki Minaj mbrëmë mori pjesë në Met Gala 2018, ku edhe paralajmëroi albumin e saj më të ri, që është edhe albumi i 4-të më radhë në karrierën e saj, duke treguar emrin e albumit dhe datën e publikimit.

Albumi më i ri nga Nicki Minaj titullohet “Queen” dhe do të lansohet më 15 qërshor. 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing