Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Selena Gomes kritikohet për paraqitjen në "Met Gala"

Muzikë  |  10.05.2018 Ora 10:16   
Një nga ceremonitë më prestigjoze në botë “Met Gala” mblodhi në Hollywood yjet më të famshme në botë, shkruan Radio Plus.

Shumë prej të pranishmëve rrëmbyen vëmendjen me paraqitjen e tyretë veçanta, ndërsa pati edhe nga ata që morën kritika për paraqitje jo të mirë.

Është këngëtarja Selena Gomez e cila mori shumë kritika për paraqitjen e saj në Met Gala 2018.

Selena u kritika për makeup-in  që i jepte një pamje artificiale fytyrës së saj. Nxirja artificiale e fytyrës dhe ngjyra e lëkurës së trupit të saj nuk ishte e njëjtë në secilën gjymtyrë.

Për të keq në sy ra edhe modeli i saj i flokëve, i cili ishte i çrregullt dhe nuk përkonte me veshjen e saj.

Zakonisht  Selena gjithmonë komplimentohet për paraqitjet e saj në evente të tilla, por kjo e fundit duket të mos ketë qenë ndër më të mirat e saj.

Selena Gomez pritet që sot të bublikojë këngën e saj më të re “Back To You”, e cila është është pjesë e kolonës zanore e sezonës së dytë, të serisë së famshme në Netflix “13 Reasons Why” e cila do të dalë më 18 maj. /radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing