Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Publikohet “Girls” nga Rita Ora, Bebe Rexha, Charli XCX dhe Cardi B

Muzikë  |  11.05.2018 Ora 11:13   
Tashmë është publikuar kënga e shumëpritur "Girls" nga Rita Ora, Bebe Rexha, Charli XCX dhe Cardi B dhe kjo është hera e parë që dy këngëtare shqptare me famë botërore, realizojnë një këngë të përbashkët, shkruan Radio Plus.

Këngëtaret e njohur Rita Ora Bebe Rexha, Charli XCX dhe Cardi B për të realizuar këngën "Girls" janë frymëzuar nga hiti i madh i vitit 2001 “Lady Marmalade” nga Christina Aguilera, Lil' Kim, Mya dhe Pink.

“Jam shumë e lumtur për singlin tim më të ri “Girls” në bashkëpunim me disa femra të mahnitshme dhe të fiqshme të cilat më kanë frymëzuar shumë. Falemnderit Bebe Rexha, Charli XCX dhe Cardi B!", ka shkruar Rita Ora në Facebook. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing