Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Edhe Bebe Rexha është ngacmuar seksualisht

Muzikë  |  11.05.2018 Ora 11:24   

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha ka akuzuar për ngacmim seksual, Producentin e njohur Detail, shkruan Radio Plus.

Ish producenti i reperit të famshëm, Drake, Detail tashmë është duke u përballur me akuza për ngacmime dhe abuzime seksuale edhe ndaj dy femrave tjera, dhe kësaj liste tani i është shtuar edhe këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha, e cila në llogarinë e saj në rrjetin social Twitter, ka folur lidhur me ngacmin e Detail, duke treguar se ishte ngacmuar seksualisht nga producenti i njohur.

 “Ai e provoi edhe me mua, kur isha në fillimet e mia, por dola me vrap nga studio e tij. Karma një Bushtër”, ka shkruar Bebe Rexha. /radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing