Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore për James Bond ?

Muzikë  |  11.05.2018 Ora 17:09   

 Janë disa emra super të famshëm të cilët patën fatin të lënë gjurmë me këngën e tyre në filmin mbi agjentin 007, James Bond.

Nga Sam Smith e deri tek Shirley Bassey të gjithë janë legjenda të këngës. Tani flitet se kolonën e ardhshme zanore për James Bond-in e ri do ta këndojë Dua Lipa. Parashikimet ishin se ose do të ishte Ed Sheeran ose Adele, por që tani për tani mediat shkruajnë se favorite për këtë është këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa.

Natyrisht se fansat e Dua-s janë cmendur me të dëgjuar këto fjalë, por që ka edhe prej atyre që mendojnë se Dua Lipa dhe James Bond ka kohë që kanë përfunduar punën e tyre .

Dua Lipa cilësohet si një yll që pati një ngritje super të shpejtë dhe se poteciali I saj jep shpresë për ende më shumë. /radioplus/  

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing