Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"Avengers: Infinity War" filmi me superhero më fitimet më të mëdha të të gjitha kohërave

Film  |  14.05.2018 Ora 11:18   
"Avengers: Infinity War" deri më tani ka arritur të arkëtojë mbi 1.6 miliardë dollarë nga arkat e mbarë botës, duke u bërë kështu filmi me superhero me fitimet më të larta të të gjitha kohërave.

Megjithatë nga shitjet vetëm në SHBA , ky film mbetet pas "Black Panther" dhe "The Force Awaknes" sa i përket fitimeve.

Filmi vazhdon të jetë duke u shfaqur, kështu që ende pritet të thejë rekorde dhe është herët të flitet për ato se si mund të jetë fundi i fitimeve.

"Avengers: Infinity war" pas edhe tri javësh vazhdon të jetë në majë të Box Office, por që kjo gjë mund të ndryshojë fundjavën e ardhshme kur të lansohet "Deadpool 2". /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing