Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cate Blanchett mahnitë me paraqitjen në Festivalin e Filmit në Kanë

Film  |  15.05.2018 Ora 10:09   
Aktorja Cate Blanchett ka arritë të mahnitë të gjithë me paraqitjen e saj në tepihun e kuq në Festivalin e Filmit në Kanë. Aktorja arriti në premierën e filmit nga Spike Lee, "BlacKkKlansma" , me një fustan shumë ngjyrësh i cili u punua  eksluzivisht për aktoren, nga brendi Givenchy.

Aktorja 49 vjeqe shpesh herë është pjesë e lajmeve, por jo me skandale, për të zakonisht flitet për mënyrën e thjeshtë të jetës që bën dhe udhëtimet e saj me tren nëpër qytet e jo me veturë lukoze, pa marrë parasyshë të ardhurat e saj dhe pasurinë.

Mbrëmja e të hënës në Festivalin e Filmit që po mbahet në Kanë, ishte për filmin "BlacKkKlansman", një histori komike e krimit dhe një film nga regjisori Spike Lee.

Sipas burimeve mbrenda sallës ku filmi është shfaq, bëhet e ditur se ai është ndërprerë gjashtë herë nga duartrokitjet dhe ovacionet e shumta. Në këtë film luajnë John David Washington, Adam Driver dhe Topher Greace./ Radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing