Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Naomi Watts e Frank Grillo në filmin "Once Upon A Time In Staten Island"

Film  |  16.05.2018 Ora 11:40   
James DeMonaco është i njohur për franchizën "The Purge", kështu që edhe projekti i tij i rradhës mund të pritet të jetë i mbushur me tmerr, gjak e kaos.

James tani është duke punuar në filmin e tij të ri ku në kastë ka mbledhë emra të mrekullueshëm aktorësh si Frank Grillo, Naomi Watts dhe Bobby Cannavale, një film që mban titullin "Once Upon A Time In Staten Island".

DeMonaco ashtu sic ka bërë me filmat e tjerë, ai do të shkruajë vetë skenarin dhe vetë do të jetë regjisori, ndërsa filmi është i vendosur në verën e vitit 1982.

Kamerat do të fillojnë punën për xhirime në fundin e këtij muaji, ndërsa ende nuk dihet data e sakt e lansimit. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing