Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Bebe Rexha së shpejti publikon albumin “Expectations”

Muzikë  |  16.05.2018 Ora 11:45   
Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha po vazhdon të paralajëmëroj albumin e saj debutues "Expectations”, shkruan Radio Plus.
 
Albumi më i ri nga Bebe Rexha përmbanë 14 këngë, në mesin e tyre edhe hitin e madh "Meant To Be" në bashkëpunim me grupin e njohur amerikan "Florida Georgia Line".

Bebe Rexha përmes një postimi në llogarinë se saj në rrjetin social Instagram është shprehur tejet e emocionuar dhe e lumtur për albumin e ri I cili publikohet shumë shpejt.

 “Expectations po vjen”. Jam shumë e stresuar por dhe mjaft e entuziazmuar. Kam punuar shumë për këtë album dhe nuk di çfarë të pres. Do doja vetëm ta publikoja,  e pastaj për disa muaj të iki në një qytet të vogël të Evropës, më shpresën që kur të kthehem ju do jeni duke e dashur atë,  aq sa e dua unë”, ka shkruar Bebe Rexha.


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing