Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Liam Neeson në "Man In Black"

Film  |  23.05.2018 Ora 10:52   
Të gjithë e njohin aktorin Liam Neeson përmes rolit të tij në filmat aksion "Taken", por që nuk do të thotë se ai nuk  luan dramë apo edhe komedi. Thuhet se aktori ka marrë rol në filmin e ri "Man In Black".

Filmi është i vendosur në të njejtin univers si në të tre filmat e mëparshëm, ku rolet kryesore kishin Will Smith dhe Tommy Lee Jones, ndërsa tani janë Chris Hemsworth dhe Tessa Thompson si agjentë të ngarkuar për të mbrojtur Tokën, nga alienët e mundshëm.

Thuhet se Neeson do të luajë kreun e byrosë së Mbretërisë së Bashkuar në këtë film, posteri i së cilit tashmë është lansuar. F.Gary Gray do të jetë regjisori ndërsa skenari është shkruar nga Matt Holloway dhe Art Macum. Filmi ka datën 17 maj 2019-të, si datë lansimi në Amerikë. ndërsa më datën 2 nëntor të këtij viti do ta shohim aktorin Liam Neeson në filmin e Steve McQueen me titull "Widows./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing