Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora e lumtur që është pjesë e “Girls Like You”

Muzikë  |  01.06.2018 Ora 11:04   
Dje është publikuar kënga “Girls Like You” nga grupin i njohur amerikan “Maroon 5” në bashkëpunim me reperen e famshme amerikane, Cardi B, shkruan Radio Plus.

Në videoklipin e “Girls Like You” marrin pjesë edhe disa femra të famshme, si Ellen DeGeneres, Jennifer Lopez, Camila Cabello, si dhe këngëtarja kosovare, Rita Ora, e cila u shpreh shumë e lumtur dhe krenare që është pjesë e këtij projekti.

“”Girls Like You”, tashmë doli në treg! Jam krenare që jam pjesë e këtyre femrave të fuqishme dhe Maroon 5. Unë e dua këtë grup prej se mbaj mend dhe kam shumë respect për ta”, është shprehur Rita Ora në Instagram. /radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing